تبلیغات
قزل گریشدن تا آت دوتانچنگ - انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره هشتم
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ
لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

جمعه 17 اسفند 1386
انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره هشتم

این روزا ،روزا جالبیه ،هفته طبیعت و درختکاریه ،هفته تبلیغات انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامیه،و....یادم اومد از تبلیغات و تنوع طلبی و خود خواهی نامزدها بگم،هرچند اینا خونده نمیشن اما می نویسم.فرادنبه با رایی که داره همش تخریب گر بوده این بار فرادنبه ای نامزد نداریم هم حیف هم خدا را شکر ،دلایلشا خودتون بچرخین و بجورین اما بگم شوراهامون شدن قیممون و افتادن تو دام یکیشون اما این صلاح نیست ادم عاقل چاره اندیشه تا عاشق دلباخته .اینا خط فکریشون یکیه و اما رای میخوان ما باید شرایطا ببینیم و باهاشون معامله کنیم تا مانند دوره های قبل عمرانه شهرمون نیروی انسانی مون و... ضرر نکنه .جالبه اونی که دیروز لجن می زد به فرادنبه شده ناجی افسانه ای ما خدا به دامون برسه .اون یکی که آرزوش محو فرادنبه و نوکری ما واسه اورجنیاست شده دلسوزمون.اون دورگه لر ترکم راشا گم کرده یادش اومده باید به دستور رییسش بیاد رای جمع کنه مابقی الکی خوش اینا اصلیان .هم باید رای بدیم تا دشمنا نظاممون غلطه زیادی نکن و بدونن این ملت با تمام نامهربونیا داخلی عاشقه نظام و امام و شهدان و دلشون واسه انقلاب می تپه و هم اینکه از این سه گزینه در انتخاب بد و بد تر باشون معامله کنیم و بعد بشون رای بدیم.

راستی فکر میکنین شوراهامون فکر پرادنبه اند یا خودشون و پست و مقام وعده داده شده ؟!؟اینا میذاریم به تحولات آینده و قضاوت در آینده........

نوشته شده توسط آت دوتان ساعت 08:03 ق.ظ موضوع مطلب :‌ مسایل پرادنبه ,

ویرایش شده در جمعه 17 اسفند 1386 و ساعت 09:03 ق.ظ

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari